Vēstule aktīvistiem par nākamo tikšanos "Meteņi" - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Vēstule aktīvistiem par nākamo tikšanos "Meteņi"

Aktivitātes > 2014

Labrīt aktīvākie domu biedri!

Kodolam ir jābūt vienotam. Tur nevar būt vairākas dažādas vai pat pretējas ideoloģijas. Par to, domāju, neviens nešaubās. Tikai vienotiem un stipriem ir vērts doties gan pie tautas, gan arī smagajā velēšanu kampaņā. Ar kaut kādu juceklīgu, nestabilu komandu nekas nesanāks, nav vērts. Mums vēl pagaidām notiek pašiem sevis meklēšanas process. Sarakstos ar vairākām personām arī individuāli. Arī ar tādām, kuras nav mūsu sarakstā. Ar labi izglītotiem un spējīgiem cilvēkiem. Mēģinu mūsu ideju paskaidrot.

Zinu, piemēram, ka daži no mūsu saraksta ir aktīvāki citās grupās, bet trūkst dūšas to atklāt visiem. Tādi kadri mēs esam:) Vēl notiek acīm redzot intensīvi individuāli meklējumi - ar ko gan man labāk sadarboties, kura grupa varētu būt veiksmīgāka, kādas idejas izvirza, kurā grupā vairāk "populāro seju", kurai būs vairāk sponsoru.... Cenšamies novērtēt šo pārdomu un ideju racionālismu, lietderību, īstenojamību. Katrs pēc savām spējām un pieredzes. Tas ir normāls process. Man gan būtu patīkamāk, ja mēs būtu mazliet atklātāki viens pret otru. Un atklāti paziņotu savas paralēlās aktivitātes. Man personīgi tādu nav. Jo man ir skaidras idejas, par kādām es iestājos. Tādas idejas nav izvirzījis neviens cits man zināmais grupējums. Man ir arī diezgan skaidrs priekšstats par to realizējamības mehānismiem un laikiem. Zināms man ir arī citu grupējumu personāžs. Un ir savs skatījums, vai būtu iespējams ar kādām grupām ar kādiem cilvēkiem par atsevišķām idejām vienoties.

Diskutēt vislabāk ir klātienē. Savus materiālus un ideju īstenošanas mehānismus mēs vienojāmies izsūtīt viens otram līdz 25. janvārim (es ieteicu, neviens neiebilda). Bet diskutēt ir vērts tikai ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgi uzskati, kuri pārstāv līdzīgas idejas. Ar šādiem cilvēkiem ir vērts un pat ļoti ieteicams diskutēt par ideju īstenošanas mehānismiem, veidiem, detaļām, instrumentiem utt.

Biedrības dibināšanas diskusijas notiks 2.februārī, kā tika norādīts jau plāna uzmetumā. Plāna galīgo variantu izsūtīšu 26. janvārī, pēc tam, kad būsim saņēmuši visus materiālus un informāciju par to, kurš vēlas pasniegt savas idejas diskusijai. No tā būs arī atkarīgs tikšanās saturs un ilgums. Tikties mēs varam ne tikai 2.02, bet arī jebkurā dienā līdz ieskaitot 8.02. Tādēļ, ,ja kāds nevarēs ierasties 2.02. mēs varam daļu tēmu apspriest kādā citā dienā. Lūdzu ziņojiet par vēlamajiem tikšanās laikiem.

Labprāt varat aicināt arī vēl citus savus domu biedrus. Ir tikai viens nosacījums, tiem cilvēkiem ir jāatbalsta mūsu idejas, kuras tika nosauktas sākotnējā aicinājuma vēstulē. Tās var apskatīt arī šeit: http://www.suverenssuverens.org/aicinaju… Tās ir pamatnostādnes, pamatvirziens. To var saukt arī par mūsu ideoloģiju, jo tajā apkopojas mūsu idejas. Pretēju ideju pārstāvjus lūdzu neaicināt. Tie tiks izslēgti no sadarbības. Citādāku pamatideju pārstāvjiem jāmeklē citādāku pamatideju pārstāvošas sadarbības grupas. Tādu Latvijā netrūkst.

Jauku dienu Jums!
Ar cieņu,

 
 
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu