Tikšanās jūlija beigās - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Tikšanās jūlija beigās

Aktivitātes > 2015

Šā gada 20. aprīlī es Jūs, dārgie domubiedri un biedrenes, aicināju uz iepazīšanās tikšanos (šeit aicinājums). Nu tikšanās ir notikusi. Šeit īsumā atskaņas.

Gribu visiem pateikties par brīnišķīgo tikšanās un iepazīšanās nedēļu.

Lai arī mēs nesanācām visi kopā, dažādu iemeslu dēļ, tomēr man šķiet, katram no mums izdevās labāk iepazīt vismaz vienu personu. Visā visumā novērtēju šīs nedēļas vairākas tikšanās šajā sakarā ļoti pozitīvi. Izrādās, mēs visi, lai arī ar dažādiem priekšstatiem par sadarbību, vēlamies vairāk vai mazāk sadarboties. Turklāt iepazīšanās process vēl nav noslēdzies.


Mans situācijas novērtējums: kāds no mums ir pesimistiskās, kāds cits aktīvāks un vēlētos jau šodien plānot konkrētus nākamos soļus, kāds jau labu laiku darbojas aktīvi publicējot, rakstot, apmainoties ar informāciju vai lokāli ikdienā sniedzot saviem līdzpilsoņiem alternatīvu skatījumu uz notiekošo. Kāds šodienu redz drūmās krāsās, kāds samana jaunas pozitīvas vēsmas.

Šodienas tikšanās laikā ar vienu no domubiedriem vēlreiz paši sev apliecinājām jau sen zināmu atziņu, ka, lai organizētos kādiem kopīgiem mērķiem vai uzdevumiem, vajadzīgs monolīts personu kodols. Personas, kuras viena otrai pilnībā uzticas un bez vārdiem zina, ko otrs dotajā jautājumā domā un zina. Personas, uz kurām var pilnībā paļauties. Tādu kodolu nevar atrast vai izveidot īsā laika perioda. Tā pamatā ir ilgstošāks savstarpējs iepazīšanās process. Tas arī var būt saistīts ar kādu uzdevumu vai mērķu kopēju īstenošanu.

Paldies visiem! Vienas nedēļas laikā esmu kļuvusi daudz bagātāka.

2015.13.07

 
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu