Tikšanās - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Tikšanās

Aktivitātes > 2015

Mini aptauja

Dārgie draugi, domubiedri, dāmas un kungi, tautietes un tautieši!

Ir ideja organizēt domubiedru apzināšanas, iepazīšanās, informācijas un ideju apmaiņas, savstarpējas izglītošanās un iespēju un vēlmju robežās domubiedru organizēšanās, tikšanos.

Laiks: jūlija beigas vai augusta sākums.

Idejiskais norobežojums:
Par sociālistisku un solidāru sabiedrību! Par tautvaldību! Par demokrātiju! Par atbildību! Par tikumību! Par mūsu tradicionālajām vērtībām! Par saderību! Par suverēnu tautu! Par suverēnu Latviju! Par pašnoteiktu Latviju! Par pašnodrošinātu Latviju!

Mēs paši varam sevi pabarot! Mēs paši varam sevi apģērbt! Mēs paši varam sevi nodrošināt! Mēs paši varam radīt sev labklājību! Mēs paši varam sevi aizsargāt! Mēs paši varam sevi izglītot! Mēs spējam un gribam būt tikumīgi! Mēs paši varam sevi pārvaldīt!

Nē nacismam! Nē nacionālismam! Nē fašismam! Nē šovinismam!

Nē (neo-)liberālismam! Cilvēks un mūsu apkārtējā vide svarīgāks par mantu un īpašumu! Stop pri(h)vatizācijai! Stop korupcijai! Stop birokrātijai! Stop nabadzībai! Stop Latvijas iznīcināšanai! Stop Latvijas tautas padzīšanai verdzībā svešumā!

Nē visatļautībai! Nē netikumam! Nē bezatbildībai! Nē tautas iznīcināšanai! Nē tautas paverdzināšanai!

Ideja par norisi:
Tie, kuri vēlas pastāstīt par savām idejām vai priekšstatiem, pastāsta un diskutē par to ar interesentiem. Iespējami vairāki paralēli diskusiju “stendi” par dažādām tēmām. Tie, kuriem pašiem savas idejas nav, ierodas, lai ieklausītos citu idejās un iesaistītos diskusijās.

Idejas mērķis:
Apzināt un iepazīties ar domubiedriem, apjaust iespējamās sadarbības nepieciešamību un iespējas.   

Ja Jums radās interese, lūdzu, ziņojiet man, vai Jūs vēlētos tādā sanākšanā piedalīties un vai Jūs vēlētos līdzi ņemt savas idejas ar kuram iepazīstināt pārējos interesentus.
Šo mini aptauju izsūtu tikai tiem draugiem, kuri manuprāt idejiski varētu atbilst manam idejiskajam ierobežojumam. Vēstuli labprāt varat izsūtīt arī saviem, līdzīgi domājošiem, draugiem. Šoreiz atļāvos visas adreses atstāt visiem redzami, lai arī Jūs zinātu, kam vēstule izsūtīta. (Tehnisku iemeslu dēļ ir vel otrs saraksts.)

Ar cieņu,
Alma
suverenaissuverens@gmail.com

PS: Ir nedaudz apzinātas telpu iespējas, bet viss atkarīgs no interesentu pulciņa.


Kādēļ par sociālismu, kādēļ pret nacionālismu?


 
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu