Pēc tikšanās "Ziemassvētki" - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Pēc tikšanās "Ziemassvētki"

Aktivitātes > 2013

Pēcvārds Pēc tikšanās "Ziemassvētki"
Paldies vēlreiz visiem par piedalīšanos! Biju tik tiešām pārsteigta par tik plašu dalību.Paldies arī par Jūsu visu rūpēm veiksmīgajā tikšanās noritē. Pateicoties tieši Jums, ka tikšanās noritēja konstruktīvi un lietišķi. Tikai pāris reizes mēs nenovaktējām aizvainojošas frāzes un novirzi no tēmas. Par to es arī vēlos šeit katram no Jums atvainoties. Ceru, ka tā būs arī mācība katram no mums turpmākajām tikšanās reizēm, izvairīties no savstarpēji aizskarošām frāzēm, manipulācijas mēģinājumiem un nevajadzīgu novirzīšanos no tēmas.

Pieteikšanās process šoreiz salīdzinoši ar iepriekšējo reizi bija nekonkrēts un neskaidrs. Iespējams vairāki no Jums uzskatīja savu dalību par pašsaprotamu, bez īpaša ziņojuma man. Bet diemžēl jāsaka, ka man, ja es organizēju, ir svarīgi konkrēti zināt par katra domu biedra dalību sanāksmē. Jo no tā ir atkarīga vēlamās telpas izvēle, materiālu izplatīšana un plāna izveide.

Paldies par brīnišķīgajām telpām tās īpašniekam. Paldies arī telpas sagatavotājam par ielaišanu telpās un to ļoti patīkamo sagatavošanu. Manuprāt telpas bija ļoti piemērotas mūsu sastāvam.


Man ir paties prieks par to, ka visi tikšanās dalībnieki tikšanās beigās izteicās pozitīvi par pašu tikšanos un par tajā apspriestajām tēmām un vēlas arī turpmāk vēl intensīvāk sadarboties. Domāju, ka tā ir brīnišķīga motivācija ne tikai man, bet arī Jums ar jaukām cerībām sagaidīt jauno gadu. Nākošās divas tikšanās noliktas jau pavisam drīz. Ir arī mājas darbi :) Kopīgiem spēkiem, mēs noteikti radīsim to, ko paši vēlamies.


Labam sadarbības tonim atbilstoši, apņemos neapspriest nākošajās tikšanās reizēs dokumentus, kurus savlaicīgi iepriekš nebūs saņēmuši visi tikšanās dalībnieki, ja tikai tikšanās laikā visi nenolemj rīkoties savādāk. Mums nav vienam otru jāpārsteidz ar negaidītiem dokumentiem un nav tie arī nesagatavotiem un neapdomāti jāpieņem un zem tiem jāparakstās. Laiks ir mūsu rīcībā. Pārsteigtai un neapdomātai rīcībai nav nekāda pamata. :)


Ja kāds līdz šim vēl nebija izlēmis, baidījās, kautrējās, nevarēja, negribēja piedalīties Latvijas suverēnā suverēna* alternatīvas piedāvājuma veidošanā Latvijas sabiedrībai uz nākamajām vēlēšanām, bet nu sevī sajūt šo vēlmi un enerģiju, tad esat ļoti sirsnīgi aicināti piedlīties mūsu piedāvājuma veidošanā. Par idejām un virzienu vair
āk var lasīt šeit lapā http://www.suverenssuverens.org/  

Ar cieņu,
(Aicinātāja)

* suverēns suverēns pretstatā ne-suverēnam suverēnam; saskaņā ar Satvermes 2. punktu Latvijā suverēns ir tauta. Suverēns ir tas, kam pieder augstākā vara kādā teritorijā. Tātad mēs esam tie, kuri apzinās savu suverēna varu, pienākumus, tiesības un atbildību.

 
 
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu