11/2014 - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Kādēļ pederastam E. Rinkēvičam ir pamats priecāties par tautas toleranci pret viņu?

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 29/11/2014 20:34:35
Pederasts E. Rinkēvičs Latvijas valsts ārlietu ministra amatā ir milzīgs kauns un negods visai tautai. Kad vēl mūsu tauta pagātnē tā būtu "lepojusies" vai pacietusi tādu netikumu? Ko gan nozīmē tolerance? Saskaņā ar medicīnas vārdnīcu, tolerance ir imunitātes trūkums, tas nozīmē, organisma vai cilvēka nespēja pretoties slimībai, vīrusiem uc. Pederasts E. Rinkēvičs priecājas kādā intervijā ASV (no 25.11.2014.) par to, ka Latvijas sabiedrība esot izrādījusies tolerantāka, labāka, nekā gaidīts. Bet kādēļ gan mēs esam tik toleranti, nespējīgi pretoties netikumam?

Latvijas Republikas neatkarības apliecinājumi (2) :))

Publicējis Alma Kopa sadaļā Izglītība · 29/11/2014 20:32:58
Lūk Latvijas "neatkarības" apliecinājumi izglītības jomā. Izglītība blakus likumdošanai, naudai un drošības sistēmai ir viena no tām valstiski svarīgajām sfērām, kuras norāda uz to, vai kāda valsts ir patiesi pašnoteikta un pašnodrošināta, tātad suverēna, vai arī tā ir kolonija.

Latvijas Republikas neatkarības apliecinājumi (1) :))

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 29/11/2014 20:30:26
"Latvijai kā eirozonas dalībvalstij katru gadu līdz 15.oktobrim ir jāsagatavo un jāiesniedz EK un Eirogrupai plāns, kurā tiek norādītas galveno nākamā gada budžeta rādītāju prognozes - ieņēmumi, izdevumi, deficīts un valsts parāds, ietverot valsts budžetu, pašvaldību budžetu, atvasināto publisko personu budžetu un vispārējā valdībā ieskaitītās valsts komercsabiedrības."

Pūt vējiņi dziesmas teksts, tikumīgā versija

Publicējis Nezināms sadaļā Sabiedrība · 29/11/2014 20:28:15
Pūt, vējiņi, dzen laiviņu, aizdzen mani Kurzemē. Kurzemniece man solīja sav meitiņu malējiņ.

Kādēļ menedžeri retāk atzīstās savā homoseksuālismā

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 9/11/2014 23:08:12
Apmēram tā skan šīs nedēļas (6.11.2014) Vācijas diezgan kreisās iknedēļas avīzes Der Freitag (Piektdiena) neliels rakstiņš 11 lpp. Zīmīgi, ka tajā pašā lapaspusē ievietots arī kāds cits pikants rakstiņš ar nosaukumu “Putina auksti dzimušie bērni” (Putins kalt geborene Babys). Jā, nevis augsti, bet auksti. (Šajā rakstā vēlas iestāstīt, ka sievietes drīzāk izvēlas mājās laist bērnus pasaulē, nevis briesmīgajās Krievijas slimnīcās.)
Tālāk
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu