Kara turpinājums Ukrainā ir neizbēgams - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Kara turpinājums Ukrainā ir neizbēgams

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politika · 18/4/2015 15:11:03

Skatieties interesantu (9 min.) videomateriālu krievu valodā. Vladislavs Pavlovs intervē Rostislavu Išenko (sistēmu analītiķis un prognozētājs). Išenko uzskata, ka karš un Ukrainas krahs noteikti turpināsies, pat ja daļa Eiropas (Vācija un Francija) to nevēlās, ASV un to vasaļi (tai skaitā Latvija) Ukrainu ar visiem saviem spēkiem uz to virza. Mērķis ir iznīcināt krievu kultūru, krievu pasauli. Visticamāk Minska III vairs nebūs.

Karš atsāksies tuvākajā laikā, vēlākais uz II Pasaules kara uzvaras dienu. Nacistu vara Ukrainā nav pieņemama ne Krievijai, ne arī patiesībā Eiropai. Kā apstādināt simtiem tūkstošu apbruņotu nacistu? Brīvprātīgi tie no ieročiem neatteiksies. Karš, iespējams, ieilgs. Jaunas pārrunas tādā pašā garā, kā līdz šim nav vajadzīgas ne Ukrainai, ne Krievijai, ne arī Eiropai.


ASV apbruņo visus, vadoties pēc saviem politiskajiem un ekonomiskajiem mērķiem.
Acīm redzot ASV, neizdevās sarunāt kopēju rīcības plānu ar Eiropu Ukrainas situācijā. Tas mazina ASV intereses Ukrainā. Ukraina aprij ļoti daudz ASV līdzekļu, tādēļ ir mazticami, ka ASV patiesi būs ieinteresētu ilgtermiņā uz to patērēt tādu apjomu savu līdzekļu, neiegūstot peļņu. Iespējams, abpusējais ļaužu slaktiņš Ukrainā ilgs tik ilgi, kamēr ASV tas apniks.

https://www.youtube.com/watch?v=ama--fd5iJI
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu