Sabiedrība - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Kad mēs atzīmēsim "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu?

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 18/6/2015 20:31:21
Ieraugot kārtējo atgādinājumu par komunistiskā genocīda piemiņas dienu, nevaru noturēt savu izbrīnu par režīma cinismu. http://nra.lv/latvija/143111-latvija-atzime-komunistiska-genocida-upuru-pieminas-dienu.htm/komentari Kad mēs atzīmēsim "brīvās Latvijas" upuru piemiņas dienu? "Brīvā Latvija" radījusi vairākkārtēji vairāk upuru! No dzimtenes trimdā ir padzīti ap pus miljonu iedzīvotāju!

Kādēļ par sociālismu, kādēļ pret nacionālismu?

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 23/4/2015 21:39:08
Neskatoties uz to, ka Latvijā nu jau 25 gadus pie varas ir vienīgi nacionālas un (neo-)liberālas partijas, kuru darba rezultātus, kas ir Latvijas un Latvijas tautas iznīcināšana, mēs varam baudīt katru dienu, ir vēl joprojām atsevišķi cilvēki, kuri Latvijā tiecas pēc liberālisma un nacionālisma un brīnās, kādēļ es neaicinu sadarboties šajā virzienā. Mani drīzāk gluži otrādi pārsteidz tas, ka ir vēl cilvēki, kuri vēlas doties nacionālisma un liberālisma virzienā.

Ilgtermiņā tikums pārvar netikumu

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 1/3/2015 23:34:52
Ir viena fundamentāla patiesība: lai cik spēcīgs būtu režīms, mūžīgi, izmantojot represijas, tas valdīt nespēs. Agrāk vai vēlāk Eiropas Savienībai (ES) nāksies ieklausīties Eiropas tautu balsīs. Solidāri sociāla un tautas demokrātiska pieeja ir racionāla, praktiska, tā neapdraud ES tirgus, kapitāla un ļaužu brīvas plūsmas integritāti, tas ir tikai laika jautājums, kad politiskie apstākļi mums ļaus ES institūcijās par šo pieeju vienoties. Cilvēce ir pieredzējusi, ka nekas dzīvē nav mūžīgs - Berlīnes mūris sabruka, aparteīds tika apkarots, arī mēs iegūsim savu taisnību. Ilgtermiņā tikums pārvar netikumu.

Vai nu beidzot Putins saprata?

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 28/2/2015 23:33:08
Laikam ir pienācis laiks lūgt Dievu par Krieviju un Putinu, lai ASV ar ES tur neuzrīkotu kārtējo asiņaino maidanu. Izskatās, ka agresīvie spēki ir apņēmības pilni.

Brīnišķīgs cilvēks Juris un brīnišķīgs viņa projekts

Publicējis Juris sadaļā Sabiedrība · 25/1/2015 12:17:45
Cilvēks ar savu eksistenci vien ir nostādīts fakta priekšā, tādēļ viņam sev atvēlētais dzīves posms šajā pasaulē jāpavada maksimāli drošā, stabilā un organizētā vidē. Bet par to viņam pašam arī jāparūpējas, jo Radītājs nespēj (vai Viņam vien zināmu iemeslu dēļ — nevēlas) ierobežot ļaunuma uzvaras gājienu Zemes virsū. Iespējams, ka tieši otrādi – Viņš gaida, kad cilvēki beidzot paši sāks rīkoties un tikai tad, nepieciešamības gadījumā, viņiem palīdzēs.
Tālāk
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu