Politekonomika - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

ES Fiskālais Pakts (pirmpublicējums 28.05.2012, Diena.lv)

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politekonomika · 10/4/2014 10:53:11
„Tā ir tirānija pret elementāro demokrātiju, ja Ministru Kabinets, neiesaistot parlamentu, nerunājot pat par tautas iesaistīšanu, pieņem likuma saistības, kuras pilnībā pārvērtīs valstu ekonomisko, sociālo un politisko rīcībspēju un negatīvi ietekmēs sabiedrību kopumā.”(1) tā Jozefs Stingls izsakās par šo paktu.

Ekonomikas NATO: Jaunā ekonomikas kārtība jeb tirānija pret sabiedrību

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politekonomika · 17/11/2013 21:39:50
Notiek kārtējās pārrunas par transatlantijas brīvo tirgu. Šīm ārkārtīgi svarīgajām un nozīmīgajām pārrunām un topošajiem līgumiem cilvēces nākotnei globālā līmenī ir vairāki nosaukumi. Tās tiek sauktas vienkārši par ekonomikas NATO, par Transatlantijas brīvā tirgus zonu, par TAFTA (Trans-Atlantic Free Trade Agreement (vai Area), lv.val. Trans-Atlantic Brīvās tirdzniecības nolīgums (vai zona)), TTIP (Transatlantic Trade and Investment Partnership, lv. val. Transatlantiskā Tirdzniecības un investīciju partnerības), TPP (Trans-Pacific Partnership, lv.val. Trans-Klusā okeāna partnerības) un citi šķietami dažādi nosaukumi, dažkārt arī dažādi dalībnieki, bet saturs un mērķi viesiem ir viens. Proti, investoru un starptautisko gigantuzņēmumu un to meitu uzņēmumu interešu manifestācija virs cilvēka, suverēna, demokrātisku valstu interesēm.

TTIP, TATA, Ekonomikas NATO - Vai jauns liberalizācijas vilnis gaidāms?

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politekonomika · 14/7/2013 09:26:13
Tas ir jauns brīvā tirgus atbrīvošanas vilnis no atbildības un pienākumiem pret cilvēku un apkārtējo vidu starptautiskā kapitāla interesēs.

Šlesera intervija Dienā* - Vai Latvijai būtu jāieņem Kipras vieta?

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politekonomika · 10/7/2013 23:23:52
Kipras vieta kā finanšu mahināciju, spekulāciju un naudas apmazgāšanas centrs ir atbrīvojusies, kopš Kipra bija spiesta šo pavasari lūgt "glābējtroikas" (Eiropas Komisijas, Eiropas Centrālās Bankas un Starptautiskā valūtas Fonda) palīdzību. Troika pieprasīja slēgt finanšu darījumu paradīzi šajā mini valstī. Nu Pasaules spekulanti meklē jaunu siltu vietiņu: valstiņu-muļķīti. Latvija ir labs kandidāts. Mūsu Šleseris ir viņu skaļrunis Latvijā.

Виктор Березка: Евроинтеграция Латвии

Publicējis Виктор Березка: sadaļā Politekonomika · 13/5/2013 20:48:58
Pārpublicējums no Ukrainas opozīcijas lapas vybor.ua. Ļoti skaidrs situācijas novertējums un skatījums uz Latviju. Ukrainas opozīcija pareizi saskata savu nākotni. Iestājoties Eiropas Savienībā viņus sagaida tāda pati demogrāfisk, sociālā, morālā, izglītības, politiskā un ekonomiskā katastrofa, kādu šodien piedzīvo Latvija. Dievs dod viņiem izbēgt no šīs nelaimes, kas nes postu!
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu