Izglītība - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Latvijas Republikas neatkarības apliecinājumi (2) :))

Publicējis Alma Kopa sadaļā Izglītība · 29/11/2014 20:32:58
Lūk Latvijas "neatkarības" apliecinājumi izglītības jomā. Izglītība blakus likumdošanai, naudai un drošības sistēmai ir viena no tām valstiski svarīgajām sfērām, kuras norāda uz to, vai kāda valsts ir patiesi pašnoteikta un pašnodrošināta, tātad suverēna, vai arī tā ir kolonija.

10 noteikumi kā būt laimīgai un veiksmīgai – atslēga uz Laimību

Publicējis Alma Kopa sadaļā Izglītība · 22/10/2014 22:50:59
Kontrolējiet savas domas (apziņā un zemapziņā)! Domājiet tikai labu un tikai par labo. Redziet nevis problēmu, bet risinājumu! (Tas padarīs Jūs pievilcīgāku!)

Ja mēs atļausim šodien zombēt mūsu bērnus, tad rīt mēs pazaudēsim savu dzimteni

Publicējis Alma Kopa sadaļā Izglītība · 11/5/2013 20:40:02
Pazaudējot mūsu bērnus mēs uz visiem laikiem pazaudēsim arī mūsu dzimteni. Bērni ir mūsu nākotnes atbildīgie pilsoņi, ja viņi vairs nespēs un nepratīs domāt par suverēnu dzimteni, tad tādas arī vairs nekad nebūs. Tādēļ par mūsu suverenitāti jādomā un jācīnās mums pašiem un šodien.

НЕОБОСНОВАННО УЩЕМЛЕНО ПРАВО - получать ОБРАЗОВАНИЕ.

Publicējis Евдокия Голубова sadaļā Izglītība · 11/5/2013 09:07:14
Проблема в том, что нет ни одного документа, где ясно и чётко даётся разъяснение, что вмещает в себя понятие ОБРАЗОВАНИЕ. А раз нет, значит, в сознание детей можно сливать ту информацию, которая нужна глобалистам, потому что им прекрасно известно, кто владеет информацией, тот владеет Миром.
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu