Īss pareģojums par galvenā posteņa iedali - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Īss pareģojums par galvenā posteņa iedali

Publicējis Alma Kopa sadaļā Politika · 6/8/2014 09:41:25

Tā kā tauta šogad ir diezgan apmierināta ar valdošā režīma politiku, Vienotība varēs atkal stūrēt Eiropas Savienības Latvijas butaforisko nodalījumu. Tādēļ nav nepieciešams īpaši mainīt arī politiskos ģīmjus. Laimdota sevi ir parādījusi, ka talantīga Eiropas Savienības un ASV uzdevumu pildītāja Latvijā. Viņu atstās par regulanti arī uz nākamajiem četriem gadiem.

Domāju, ka 12. Saeimas vēlēšanās Sudrabai tiks atvēlēti tie nepieciešamie 5 barjeras procenti. Tā, lai viņai dotu iespēju no tribīnes par “sistēmas maiņu” kladzināt. Uz vēlēšanām jau tas nav nepieciešams, jo atbaidītu tikai vēlētājus un sponsorus šodienas politiskajā kontekstā.  


Situācija Latvijā pasliktināsies, par to jau tagad stāsta visādi ekonomikas eksperti, ministrus ieskaitot. Neapmierinātība sakarā ar cilvēku zaudējumiem Ukrainas karā un sankcijām pret Krieviju augs, nebūtu slikti, ka kāda sistēmas “opozīcija” koalīcijas politiku kritizētu. Sudraba tam ir visai piemērota. Norādīšanas pieredze viņai ir no Valsts Kontroles laikiem. Ja nu tauta tomēr sadumpojas pret ES un ASV politiku un nevēlēsies vairs tos upurus Krievijai un Ukrainai nest, tad būs jau sagatavots nākamais kandidāts uz nākamajām vēlēšanām. Un tā būs visa ļaunā norādītāja Sudraba. Sudrabas talantu kontrolēt un regulēt sistēmas stumdītāji jau sen novērtējuši. Savs pielietojums tam ir garantēts. Un tauta varēs uz četriem gadiem atkal justies laimīga.
:)

Cik jauki tomēr ir dzīvot tādā gādīgā sistēmā. Padomā gan par sevi, gan par mums. :)

PS: Uztveriet šo īso ierakstu kā joku pirmdienas rītā (04.08.2014) :)
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu