Kādēļ menedžeri retāk atzīstās savā homoseksuālismā - Publicistika - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Kādēļ menedžeri retāk atzīstās savā homoseksuālismā

Publicējis Alma Kopa sadaļā Sabiedrība · 9/11/2014 23:08:12

Apmēram tā skan šīs nedēļas (6.11.2014) Vācijas diezgan kreisās iknedēļas avīzes Der Freitag (Piektdiena) neliels rakstiņš 11 lpp. Zīmīgi, ka tajā pašā lapaspusē ievietots arī kāds cits pikants rakstiņš ar nosaukumu “Putina auksti dzimušie bērni” (Putins kalt geborene Babys). Jā, nevis augsti, bet auksti. (Šajā rakstā vēlas iestāstīt, ka sievietes drīzāk izvēlas mājās laist bērnus pasaulē, nevis briesmīgajās Krievijas slimnīcās.)

Pretiedarbojoties Overtona loga etapiem, mēģināšu saukt visas lietas īstajā vārdā. (Par Overtona logu - manipulācijas tehniku skatīt internetā, youTube vai arī citos ierakstos šeit.)

Stāsts par kautrīgajiem menedžeriem, kuri nez kādēļ nesteidzas autēt (no comming-out, atzīt) sevi par pederastiem, man šķiet šodienas Latvijai īpaši interesants. Pederasti ir vīrieši, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem vai zēniem. Tā apmēram tas stāv rakstīts arī vārdnīcā. Tā ir smaga patoloģija (organisma dzīvības funkciju novirze no normas), kura vēl līdz 20. gadsimta vidum bija iekļauta Pasaules Veselības organizācijas izdotajā Starptautiskajā slimību un veselības problēmu statistikas katalogā. Pateicoties Overtona tehnikas efektīvajai darbībai, šī patoloģija slimību katalogā vispirms tika pārcelta no kategorijas "smaga patoloģija" uz "vieglu patoloģiju", bet vēlāk vispār no turienes izņemta.

Attiecībā uz pederastiem runāt par dzimumsakariem, protams, nav īsti vietā. Jo te ir viena dzimumorgāna sakars vai kontakts ar otra pederasta lielo taisno zarnu, kurā atrodas fekālijas (kakas) pirms to iziešanas no cilvēka ķermeņa. Tam pederastam, kurš sevi dēvē par pasīvo kā piemēram, Latvijas Republikas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kurš šonedēļ lepni paziņoja par savu patoloģiju, šis tā dēvētais “dzimumsakars” ir diezgan sāpīga lieta, jo otrs, agresīvais vai aktīvais pederasts ievada savu uzbudināto peni (erekcijas stāvoklī) pasīvā pederasta tūplī (resnās taisnās zarnas beigu galā) un mēģina tādējādi dinamiski (kustoties) apmierināt savu seksuālo uzbudinājumu.

Nav grūti iztēloties, ka pasīvo pederastu šādas dinamiskas aktivitātes var novest pie asiņošanas un provocēt dažādas citas slimības. Viss process taču notiek ap fekālijām (kakām). Normālam cilvēkam gan ir grūti saprast, ka sāpes var būt patīkamas. Bet jāņem vēra, ka šiem cilvēkiem ir smaga patoloģija, kas pilnībā izmaina viņu uztveri un uzvedību. Tādēļ veseliem cilvēkiem ir grūti spriest par slimo cilvēku izjūtam. Tieši šī izkropļotās un neadekvātās realitātes uztveres dēļ šādiem cilvēkiem nedrīkstētu uzticēt atbildīgus uzdevumus.

Es gan šajos netradicionālajos dzimumattiecību un seksa tehniku jautājumos absolūti neorientējos un nevēlos iedziļināties. Iespējams, daudzi no Jums, skolniekus ieskaitot, kuri tiek apmācīti jau pamatskolā mūsdienu modernās seksa tehnoloģijās, pat smejas par manu izklāstu. Tādēļ neturpināšu par procesu.

Kādēļ gan atzīstas cilvēks savā patoloģijā? Parasti cilvēki ne labprāt stāsta par savām slimībām un fiziskām vai psihiskām novirzēm no normas. Bet dažkārt mēs piedzīvojam arī situācijas, kad cilvēki, kuri gadiem ir cietuši savas slimības dēļ, kaut kad vienkārši vairs nevar izturēt, un nolemj par to vēl jo skaļāk visiem paziņot. Iespējams, Rinkēviča kungam pat ir iekaisis tūplis un visa taisnā zarna tā, ka viņš vairs nespēj sēdēt vai normāli aiziet uz tualeti. Viņa ciešanu mērs ir piepildīts. Tas varētu būt viens iemesls. Tādiem cilvēkiem var vienīgi līdzi just.

Raksts Vācu avīze sākas ar to, ka vispasaules slavenā uzņēmuma Apple šefs Tims Koks (Tim Cook) esot teicis, ka būt pederastam esot Dieva dota laime. Viņš lepojoties ar to, ka ir pederasts. Avīze prātuļo par to, kādēļ gan uzņēmumu menedžeri tik reti atzīstoties savā pederastijā. No kā gan viņi baidoties? Visās citās sabiedrības grupās, piemēram, kultūrā, mēdijos, politikā pederastija un lesbisms (dzimumtieksme sievietei pret sievieti) tiek uzskatītas par pašsaprotamām lietām, bet menedžeri baidoties atzīties. Varbūt tādēļ, ka ekonomika ir palikusi par pēdējo heteronormativitātes bastionu. Tātad veselo cilvēku sabiedrība tiek šodien jau dēvēta par heteronormativitāti… ar gandrīz negatīvu pieskaņu.
Dažkārt tiek argumentēts, ka pederastija un lesbisms ir normāla un dabiska lieta, jo visos laikos ir bijuši tādi cilvēki. Jā, tik tiešām diemžēl visos laikos ir dzimuši cilvēki ar dažādām novirzēm, dažādām patoloģijām: divām galvām, sešiem pirkstiem uz vienas rokas, ar saaugušiem orgāniem vai bez orgāniem, ar kroplīgiem dzimumorgāniem, ar hromosomu novirzi. Bet kādēļ gan mums šodien par tādu novirzi no normas priecāties un to slavināt?
Vācijā kādā pārraidē (centrālajā televīzijā ARD) šodien stāstīja, ka 0,02 procentu cilvēkiem hromosomas (iedzimtības nesēja struktūra šūnas kodolā) neatbilstot to dzimumorgāniem. Tas nozīmē, uz 5000 cilvēku viens ir ar šādu patoloģiju. Visādi gadās. Pēc šis definīcijas un ja Latvijā ir tāda pati attiecība ka Vācijā, tad pie mums uz 2 miljoniem iedzīvotāju vajadzētu būt apmēram 400 personu ar šādu patoloģiju. Bet vai tiešām šie slimie cilvēki ir tie, kuri rīko praidus? (Praids nozīmē netradicionālas seksuālās orientācijas cilvēku pulcēšanās un dažādi kopēji pasākumi.) Nē, es nedomāju, ka cilvēki ar tādām nopietnām problēmām, kā neprāši lēkādami un ākstīdamies, kā klauni izkrāsojušies un izģērbušies, svin uz pilsētas ielām savu sāpi.

Vai tiešām šāda veida patoloģijas izskaidro šo cilvēku nekaunīgo, brutālo un uzmācīgo aktivitāti publiskās vietās, savas novirzes skaļu demonstrāciju? Kādēļ viņi sevi tik ļoti izrāda? Vai tas ir kāds viņu slimības sindroms? Un kādēļ gan ļauj, šos slimo praidus rīkot pilsētu pašos centros? Kādēļ par tiem ziņo veselajiem cilvēkiem? Kādēļ to visu rāda TV? Neviens jau viņiem neliedz tikties un kopoties. Neviens viņus nepiespiež ar varu ārstēties. Bet kādēļ gan veseliem cilvēkiem un to bērniem ir jāredz pilsētu centros šo slimo cilvēku izvirtību apliecinošie praidi? Un vai tiešam tādēļ, ka 0,02 procentu sabiedrības ir ar šādu novirzi, mums būtu jāpielāgo likumdošana, jāpārdefinē ģimenes jēdziens? Kā jebkurš cilvēks, viņi var slēgt dažādus līgumus savā starpā, par savstarpēju kopšanu vecumdienās, par mantojuma jautājumiem. Neviens viņiem to neliedz.

Kādēļ mūs piespiež uzskatīt, ka tā viņu aizstājošā (surogāta) seksuālā apmierināšanās, ir normāla un dabiska? Iespējams, tie, kuriem dzimumorgāni no dzimšanas ir izkropļoti, savādāk nespēj gūt nekādu dzimumorgānu kairinājumu, un dara, ko var. Bet vai tiešām arī LR ārlietu ministram ir dzimumorgānu defekts vai hromosomu neatbilstība savam dzimumorgānam, vai tomēr psihiska nosliece vai plika izvirtība? Ja jau bija tik drosmīgs, atklāt sevi par slimu, lai tad tautai, kā tautas priekšstāvis, arī pastāsta, kāda ir tieši viņa pederastijas patoloģija. Ja tai ir medicīnisks izskaidrojums, varbūt tauta spēs viņu arī attaisnot, nožēlot un apžēlot. Ja tādu attaisnojumu nav, tad tā ir vērtējama kā netikums un sodomijas popularizēšana. Kādēļ pederasti un lesbiets un citi vēlaties savu netradicionālo izturēšanos pret dzimumdzīvi un ģimeni izplatīt? Sodomija, kā mēs atceramies no Bībeles, ir grēks, kas tiek sodīts. Vai mēs vēl turam godā vakareiropas kristīgās vērtības, Rimšēviča kungs?

Varbūt tomēr noīrējiet kādu vidēja lieluma atsevišķu zāli, un raujiet tur viens otru kaut pušu! Vai arī rīkojiet pasākumus sev, risiniet tur savas problēmas, nevis izrādieties mums.

Viena no pederastijas un lesbisma zīmīgām blakus parādībām ir tā, ka viņiem trūkst libido, tas ir dzimumdziņa. Dzimumdziņa ir dzimuminstinkts un nozīmē dziņa turpināt savu sugu. Tas nozīmē, ka cilvēkiem ar tādu patoloģiju nemaz nevajadzētu pavairoties. Savā ziņā tā ir dabiskā izlase. Tad, kādēļ gan viņiem pielīdzināt savu partnerību ģimenes institūtam? Jau nākamajā dienā "drosmīgais" pederasts E. Rinkēvičs paziņoja, ka darīšot visu, lai ātrāk izmainītu likumdošanu attiecībā uz ģimenes institūtu. Varbūt tas ir iemesls, kādēļ viņš autojās? Varbūt tā ir arī jauna informācijas fronte pret Krieviju un Putinu? Jo Krievija aizstāv tradicionālās ģimenes vērtības un bērna tiesības neredzēt perversiju.

Vācu avīzē vēl tiek minēts, ka sportisti varot sevi atklāt vismaz pēc karjeras beigām, kā to izdarīja Vācijas futbola nacionālās izlases futbolists Tomas Hitclspergers (Thomas Hitzlsperger), bet menedžeru karjera esot daudz garāka, tādēļ tiem esot grūtāk autoties, bailēs sabojāt savu karjeru vai skādēt uzņēmumam.

Rakstā atklāti norādīts, ka Kristofera Ielas Dienas (praida nosaukums: Christophers Street Days) organizatoriem 2012. gadā esot bijis ļoti grūti atrast pederastijas vai lesbisma patronu – simbola figūru. Jo viņi šajā gadā gribējuši kādu no ekonomikas, no uzņēmējdarbības lauka. Mēnešiem viņi esot meklējuši piemērotu paraugpersonu, līdz atraduši berlīnieti Haraldu Kristu (Harald Christ). Tas ir saiets viesiem netradicionālā seksa piekopējiem. Tā organizatori cenšas šāds izvirtības un netikuma parādes organizēt vislielākajās, nozīmīgākajās un skaistākajās Pilsētās visā pasaulē. Pat Facebook sarakstā tagad esot iespējams izvēlēties no 28 iespējamām seksa orientācijām, piemēram, visvairāk dzirdēti ir pederasti, lesbietes, transseksuāli, inter- un biseksuāli.

Jāatgādina, ka Kristofers pēc kristietības leģendas ir kāds moceklis, kuram nav nekāda sakara ar pederastiju.

Man rodas jautājums, vai tikai Kristofera Ielas Dienu organizatori Latvijā 2015. gadā par izvirtības patronu (aizbildni, aizstāvi) nav izvirzījuši un sarunājuši LR ārlietu ministru E. Rinkēviču? Arī citās vietās ir bijuši augsta ranga politiķi un amatpersonas par šī pasākuma patron-āžiem. Viņi taču meklē prestiža personas. Tas būtu vel viens iemesls, kādēļ LR ārlietu ministrs tagad paziņoja par savu patoloģiju.

Der Freitag tālāk paskaidro, ka uzņēmēji būtu muļķi, ja viņi diskriminētu menedžerus pederastus. "Bez labākajiem cilvēkiem galvgalī tie tiktu izstumti no tirgus."  "Bet varbūt viņu vidū vienkārši nav pieņemts runāt par savu pederastiju, jo to viņi uzskata par savu privātu lietu?" "Bet kādam vienmēr ir jābūt pirmajam, tā tas bija politikā. Uzņēmējvide te atpaliek."

"Bet varbūt tādēļ, ka politiķi ar savu atzīšanos pederastiju par normālāku padara, pasauli grib padarīt labāku – bet menedžeriem tas ir vienalga." Šis teikums vērtējams kā brīnišķīgs Overtona loga pagrieziens "normas" virzienā. "Šķiet nav nejaušība, ka Tims Kuks sevi prezentē kā pederastu, jo Apple ir moderna uzņēmuma imidžs, un tā menedžeris rīkojas līdzīgi politiķiem." Ar šo brīnišķīgo ideju arī beidzas Feliksa Verdermana (Felix Werdermann) rakstiņš.

Piepilde: Tolerance ir imunitātes trūkums sabiedrībā pretoties savai iznīcībai. Kas ir svarīgak? Vai labsajūta izpatikt tolerances aicināt
ājiem, vai saglabāt veselīgu tautu?

Papildus informāciju atradīsiet arī šeit:
Eiropas vērtības skolniekiem
Cik saņēma gejs E. Rinkēvičs par homoseksuālisma propagandu?
Nost sodomiju! (7.11.2014)
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu