Aptauja - Latvijas suverēnais suverēns

Meklēt
Go to content

Main menu:

Aptauja

Aktivitātes > 2013

Dārgie draugi,
Cienījamie Latvijas mīlētāji,


Kāds motīvs mani vada veidot šo aptauju?

Atrast domu biedrus, apvienot domu biedrus un kopā domāt par to vai, ko un kā mēs varētu darīt, lai novērstu vispārējo katastrofu Latvijas sabiedrībā, attiecībās, politikā, tautsaimniecībā, izglītībā, ētikā un praktiski visās citās dzīves jomās. Es nesolu šeit nevienam rīkot apvērsumu, dibināt kustību vai partiju, vai ieviest jaunu sistēmu Latvijā. Ko un kā mēs gribam, jālemj visiem kopā.  Un ko mēs sasniegsim ir atkarīgs no mūsu pašu spēkiem, spējām, izpratnes, atdeves un tikuma, kā arī spējas sadarboties kopējiem mērķiem.

Tā radās ideja izveidot aptauju, lai noskaidrotu īstenos domu biedrus. Jo tik tiešām, visi mēs esam vairāk vai mazāk "viedi". Bet katram mums ir savs viedums. Katram mums ir sava izpratne par Latvijas katastrofas cēloni un sakni. Katram mums ir savi priekšstati, kā situācija par labu vēršama. Un mūsu sapņi par brīnišķīgo valsti Latvija varbūt ir ļoti atšķirīgi.

Ja atšķiras mūsu izpratne par problēmas cēloņiem, par tās atrisināšanas instrumentiem un par vēlamo nākotnes virzību Latvijai, tad mums nav vērts ne satikties, ne diskutēt. Tā būs vienīgi neauglīga strīdēšanās, labākajā gadījumā domu un uzskatu apmaiņa. Vienoties mēs nespēsim.

Lai noskaidrotu mūsu pamatnostādnes, viena iespēja ir to izdarīt caur aptauju. Tā nebūs reprezentatīva aptauja. Šo vēstuli izlasīs pavisam šaurs civlēku loks. Nevienu arī nelūdzu šo aptauju aizpildīt un atsūtīt man atpakaļ. Dariet to tikai tad, ja sajūtat vēlmi un nepieciešamību to darīt. Mums nav nevienam jāizpatīk, mums nav nevienam jāizrādās, mēs ceļamies tikai savas tautas un savas zemes labad. Ja zināt vēl kādus citus cilvēkus, kuri Jūsuprāt varētu priecāties par šādu vēstuli, un nebūtu par lepnu, lai atbildētu uz aptaujas jautājumiem, nosūtiet arī viņiem lūdzu šo norādi uz vēstuli ar aptauju.

Aptaujas atbildētājiem nav arī jāatbild uz visiem jautājumiem, ja viņiem tie šķiet nepatīkami. Tā nebūs man pilnīgi anonīma, ja atsūtīsiet man savu pilnu un īsto e-pasta adresi. Man ļoti žēl, ka šajā mums atlikušajā laikā, es neredzu iespēju uzrīkot patiesi anonīmu aptauju. No otras puses nedomāju, ka mums vajadzētu par saviem uzskatiem kautrēties.

Lūdzu Jūs atbildēt nedēļas laikā, līdz 2013. gada 3. augustam. Aptaujas rezultātu apkopojumu izsūtīšu visiem aptaujas dalībniekiem. Anonimizētus rezultātus ievietošu arī šajā lapā. Tad arī mēs redzēsim, vai mūsu vidū radīsies nepieciešamība tikties, diskutēt un radīt jaunu Latviju.

Ar maniem uzskatiem tuvāk var iepazīties šajā lapā: www.suverenssuverens.org un dienasgrāmatā draugos, kur atrodami vairāk nekā 100 rakstu.


Aptauju varat izdrukāt šeit:

 
Atpakaļ uz lapas sākumu | Atpakaļ uz sākumu